O mnie

Miło Cię tu gościć

Szukam prawdy o każdej parze, każdą historię opowiadam inaczej. Stawiam na emocje, chwile, uczucia...

Jestem młodym, ale już doświadczonym fotografem - profesjonalnie śluby fotografuję od 9 lat. Żyję fotografią - nowe wyzwania to to, co lubię najbardziej -  nietypowe plenery, trudne warunki oświetleniowe, kościelne wnętrza bez flash'a, studio w plenerze - to coś, co mnie kręci... Angażuję się w każdy projekt na więcej niż 100%, bo radość w oczach osób, których emocje udaje mi się przekazać przez fotografie jest widokiem bezcennym.

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych – ślubny portret na płótnie, zdjęcia w niestandardowych formatach, ślubna sesja na szczycie góry. Każdy projekt jest indywidualny i skrojony na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań.

Zapraszam na bezpośrednie spotkanie w Krakowie, gdzie przy filiżance kawy będę mógł zaprezentować Państwu dostępne albumy, papiery fotograficzne, porozmawiać o muzyce do prezentacji, a przede wszystkim poznać Was bliżej, aby podczas fotografowania czuli się Państwo jak najbardziej komfortowo. Będę mógł poznać Wasze oczekiwania oraz ustalić szczegóły oferty najbardziej odpowiadającej Państwa wizji ślubu.

“You don’t take a photograph, you make it.”

- Ansel Adams

Blog – najnowsze wpisy